Dekorační svíčky Price´s

Nejprodávanější

5 položek celkem
Svíčka ve skleněné dóze - Bavlna
404 Kč

Vůně čerstvě vypraného prádla vnese svěžest a hebkost do Vašeho bytu.  Luxusní provedení ve skle s víčkem. Střední velikost, doba hoření 90 hodin. Hmotnost 411g.

Svíčka ve skleněné dóze - Levandule a citronová tráva
404 Kč

Osvěžující vůně levandule a citronové trávy navodí atmosféru slunné Provence. Luxusní provedení ve skle s víčkem. Střední velikost, doba hoření 90 hodin. Hmotnost...

Svíčka ve skleněné dóze - Černá třešeň
404 Kč

Smyslná vůně černé třešně pro zlepšení nálady v každém období.  Luxusní provedení ve skle s víčkem. Střední velikost, doba hoření 90 hodin. Hmotnost 411g.

bílé pižmo 170g
105 Kč

Sametová vůně bílého pižma kombinovaná s jemnou a sladkou vůní mandlí. Doba hoření cca 45 hodin. Svíčka ve skle zabalená ve stylové krabičce. Hmotnost 170g.

stažený soubor
105 Kč

Vůně čerstvě vypraného prádla vnese svěžest a hebkost do Vašeho bytu. Doba hoření cca 45 hodin. Svíčka ve skle zabalená ve stylové krabičce. Hmotnost 170g.

O svíčkách PRICE´S

Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou královskou rodinu. jejich svíce zajišťovaly světlo na svatbě královny Viktorie a prince Alberta. Dnes svíčky Price´s drží ocenění Královská záruka jejího veličenstva královny. Toto ocenění zajišťuje, že svíčky Price´s jsou používány na mnoha oficiálních akcích britské královské rodiny.

Dnes, kdy 80% svíček se využívá pouze pro dekorační účely, se značka Price´s soustředí takřka jen na vývoj nových produktů a vůní, zajišťující zkrášlení domovů po celém světě.

Svíčky jsou vyrobeny v Itálii nejmodernější technologií. Samozřejmostí je dodržení všech standardů zdravotní nezávadnosti.