V termínu 2.8.  - 8.8. DOVOLENÁ, v tomto období nebudeme expedovat žádné zásilky. Objednávky přijaté v tomto termínu budou přednostně expedovány od 9.8.2021. Vzhledem k velkému počtu objednávek je ATYPICKÁ VÝROBA SEDÁKŮ ZASTAVENA. U sedáků je pak díky velké poptávce dodací lhůta prodloužena na 5 - 7 pracovních dní

Jersey prostěradla na matrace do 20cm

Kvalitní jersey prostěradla patří poslední dobou mezi velmi oblíbená díky svému příjemnému materiálu. Jde o 100% bavlněný úplet - prostě jako vaše bavlněné tričko.  Guma je navlečena v tunýlku, takže ji lze kdykoliv vyměnit. Gramáž 130g/m2, prostěradla jsou určená pro výšku matrace do 20cm
Zboží v této kategorii patří do našeho doplňkového sortimentu, avšak pochází od našeho osvědčeného českého dodavatele. Výrobky proto mají ikonu český výrobek.

Tuto kategorii momentálně vyprodáváme, takže máte šanci využít skvělých akčních cen. Díky modernímu trendu vyšších zdravotních matrací a přistýlek přecházíme na prostěradla vyšší gramáže  - jersey s lycrou, jejichž nabídku naleznete zde.
Provozujete penzion, ubytovnu nebo jiné zařízení tohoto typu a chtěli byste přesto tato prostěradla objednat ? Od počtu 20ks výše jsme schopni Vám i toto zajistit v daném nebo vámi požadovaném rozměru. Kontaktujte nás.