!! POZOR PRODLOUŽENÁ DODACÍ LHŮTA NA SEDÁKY !! Vážení zákazníci, v současné době jsme zcela zahlceni zakázkami na výrobu sedáků. Jsme nuceni posunout termín dodání sedáků na 2 týdny od obdržení objednávky. Objednávky nebudeme rozdělovat na více částí a pokud bude objednávka obsahovat kromě sedáků i jiné zboží, bude celá objednávka odeslána až za cca 2 týdny. Atypická výroba sedáků je momentálně zastavena!! Děkujeme za pochopení.

Bavlněná rouška - barevná dámská

Novinka Vyrobeno v ČR Náš výrobek
99 hodnocení
48 Kč / ks 39,70 Kč bez DPH
Skladem (> 20 ks)

Bavlněná rouška dvojitá, s kapsou na vložení další vrstvy, složení je 100% bavlna, úvazky na tkalouny. Roušky jsou šité z různě barevných bavlněných látek (všechny dostupné vzory nejsou na fotce zobrazeny). Rozdělení je pouze na pánské a dámské vzory. Velikost je u všech roušek univerzální. VZOR SI NELZE URČIT ! Ilustrační foto.

V případě, že Vaše zařízení nebo organizace je přímým odběratelem roušek, kontaktujte nás na emailu rousky@piseckeluzkoviny.cz

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak roušku udržovat?

 Bavlněné roušky můžeme s klidem prát a vyvařovat, dokonce odborníci radí, jak je vydezinfikovat v troubě.

  • Dezinfekce teplem: Horkou párou z napařovací žehličky, v troubě na 70 °C 
  • Dezinfekce UV zářením: Kdo má doma tzv. horské sluníčko nebo UV lampu, může osvítit roušku z každé strany tři minuty.

Co dát do kapsičky roušky

Lidé si do ní dávají papírové kapesníčky nebo látku, kterou pak perou a dezinfikují. Pokud máte doma navíc látkový sáček do vysavače, rozhodně uděláte nejvíc pro svou ochranu, když si obdélníček vystřihnete právě z něj. Výhodou je, že z jednoho pytlíku do vysavače vyrobíte hned několik filtrů do ústenky. 

Moderní látkové sáčky do vysavače mají až 2x účinnější filtraci než ty klasické papírové a jejich účinnost je na úrovni HEPA filtru. Díky kompaktní struktuře vláken mají vysokou pevnost a odolnost proti protržení, díky těmto vlastnostem se skvěle hodí jako filtry do ručně vyrobených roušek. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Materiál: 100% bavlna
Upozornění: ILUSTRAČNÍ FOTO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: