Bavlněná rouška

Novinka Vyrobeno v ČR Náš výrobek
210 hodnocení
48 Kč / ks 39,70 Kč bez DPH
doba dodání 3-5 dní (> 20 ks)

Bavlněná rouška dvojitá, s kapsou na vložení další vrstvy, složení je 100% bavlna, možnost praní na 95°C, úvazky na tkalouny. Velikost je u všech roušek univerzální. 
Roušky šijeme každý den, pro velký zájem však prosíme o trpělivost, každý den budeme schopni uvolnit cca 100 ks pro veřejnost, primárně však zboží půjde pro zdravotníky a jiné organizace, které jsou denně v největším ohrožení virem. 
Aby se dostalo na co možná nejvíce z vás, je počet kusů v nákupu omezen na 10ks na nákup. Snažíme se především o zásobení nemocnic. Pro velkoobchody roušky neposkytujeme, chceme, aby se dostaly přímo těm, kteří je potřebují. V případě, že Vaše zařízení nebo organizace je přímým odběratelem roušek, kontaktujte nás na emailu rousky@piseckeluzkoviny.cz

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak roušku udržovat?

 Bavlněné roušky můžeme s klidem prát a vyvařovat, dokonce odborníci radí, jak je vydezinfikovat v troubě.

  • Dezinfekce teplem: Horkou párou z napařovací žehličky, v troubě na 70 °C 
  • Dezinfekce UV zářením: Kdo má doma tzv. horské sluníčko nebo UV lampu, může osvítit roušku z každé strany tři minuty.
  • Chemická dezinfekce: Lehce postříkat roušku dezinfekčním prostředkem na plochy, ruce apod

Co dát do kapsičky roušky

Lidé si do ní dávají papírové kapesníčky nebo látku, kterou pak perou a dezinfikují. Pokud máte doma navíc látkový sáček do vysavače, rozhodně uděláte nejvíc pro svou ochranu, když si obdélníček vystřihnete právě z něj. Výhodou je, že z jednoho pytlíku do vysavače vyrobíte hned několik filtrů do ústenky. 

Moderní látkové sáčky do vysavače mají až 2x účinnější filtraci než ty klasické papírové a jejich účinnost je na úrovni HEPA filtru. Díky kompaktní struktuře vláken mají vysokou pevnost a odolnost proti protržení, díky těmto vlastnostem se skvěle hodí jako filtry do ručně vyrobených roušek. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Roušky
Barva: bílá
Materiál: 100% bavlna
Doporučená teplota praní: 95°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: