VĚRNOSTNÍ PROGRAM 
 

Velmi si ceníme si Vaší důvěry v náš obchod a jako poděkování bychom tímto programem chtěli  především zvýhodnit nákup stálým zákazníkům, kteří jsou s našimi výrobky spokojeni. 

TENTO PROGRAM NENÍ URČEN PRO VELKOOBCHODNÍ PRODEJ.

 Jak to funguje?

          Stačí málo ! Zaregistrujte se v našem e-shopu www.piseckeluzkoviny.cz a při každém Vašem nákupu pak získáte odměnu v podobě tzv. "BONUSOVÝCH KORUN". Tyto koruny můžete využít hned při daném nákupu nebo si je nechat na jindy. Času máte dost, peněženka se Vám bude načítat po dobu 365 kalendářních dní, od prvního nákupu, poté se vynuluje. 

Jak zjistím , kolik bonusových bodů získám ?

Jednoduše.  U každé položky zboží je uváděna cena v korunách a cena v „bonusových korunách“ u „i-peněženky“.

         V praxi - za každých zaplacených 33Kč (nikoliv dopravu) získáte 1 bonusovou korunu, tedy 3 % z hodnoty Vašeho nákupu.
Abyste mohli sbírat „bonusové koruny“ je nutné pokaždé učinit nákup v minimální hodnotě 500 Kč. Bonusové koruny se Vám automaticky připisují na Váš účet a budou načítány po dobu maximálně 365 (tedy 1 kalendářního roku). Po 365 dnech bude bonusové konto vynulováno.
Aktuální stav můžete sledovat ve Vašem profilu v e-shopu.         
 

Jak i-peněženku využít?

           Při dostatečném počtu „bonusových korun“, tedy takovém počtu, který odpovídá hodnotě nákupu (případně dopravy), máte možnost získané koruny proměnit za zboží. V 1. Kroku košíku označíte volbu „zaplatit pomocí „bonusových korun“ z „i-peněženky“.  Poté Vám budou odečteny z konta.

Děkujeme za Váš nákup !