VĚRNOSTNÍ PROGRAM 
 

Velmi si ceníme si Vaší důvěry v náš obchod a jako poděkování bychom tímto programem chtěli  především zvýhodnit nákup stálým zákazníkům, kteří jsou s našimi výrobky spokojeni. Jak zmiňujeme již v nadpisu, jedná se o věrnostní program, ne slevu za první nákup, proto lze tuto slevu použít až od druhého nákupu .

TENTO PROGRAM NENÍ URČEN PRO VELKOOBCHODNÍ PRODEJ.

 Jak to funguje?

          Stačí málo ! Zaregistrujte se v našem e-shopu www.piseckeluzkoviny.cz a při každém Vašem nákupu pak získáte odměnu v podobě tzv. "BONUSOVÝCH KORUN". Tyto koruny můžete využít hned při daném nákupu ( s výjimkou prvního nákupu, kdy se do peněžky vloží první vklad )  nebo si je nechat na jindy. Času máte dost, peněženka se Vám bude načítat po dobu 365 kalendářních dní, od prvního nákupu, poté se vynuluje. 

Jak zjistím , kolik bonusových bodů získám ?

Jednoduše.  U každé položky zboží je uváděna cena v korunách a cena v „bonusových korunách“ u „i-peněženky“.

         V praxi - za každých zaplacených 33Kč (nikoliv dopravu) získáte 1 bonusovou korunu, tedy 3 % z hodnoty Vašeho nákupu.
Abyste mohli sbírat „bonusové koruny“ je nutné pokaždé učinit nákup v minimální hodnotě 500 Kč. Bonusové koruny se Vám automaticky připisují na Váš účet a budou načítány po dobu maximálně 365 (tedy 1 kalendářního roku). Po 365 dnech bude bonusové konto vynulováno.
Aktuální stav můžete sledovat ve Vašem profilu v e-shopu.         
 

Jak i-peněženku využít?

           Při dostatečném počtu „bonusových korun“, tedy takovém počtu, který odpovídá hodnotě nákupu (případně dopravy), máte možnost získané koruny proměnit za zboží. V 1. Kroku košíku označíte volbu „zaplatit pomocí „bonusových korun“ z „i-peněženky“.  Poté Vám budou odečteny z konta.

Děkujeme za Váš nákup !