Královna zmrzlíků

Královna zmrzlíků Královna zmrzlíků

Mikroplyšové povlečení zahřeje i ty největší zmrzlíky

Chladné večery jsou tu a pokud patříte k vyhlášeným zimomřivcům, máme pro vás mikroplyšové povlečení v různých vzorech. Není nic lepšího, než usínat v příjemném a hřejivém povlečení, které si rozhodně oblíbíte.

Mikroplyšové povlečení
 

Hřejivé prostěradlo z mikroplyše

K naprosté dokonalosti a rychlému zahřání si k mikroplyšovému povlečení vyberte i prostěradlo ze stejného materiálu. Má vynikající termoregulační schopnosti, je heboučké na dotek a navíc po vyprání rychle schne.

Mikroplyšová prostěradla
 

Mikroplyšové deky s beránkem

Je vám zima při odpoledním odpočinku a stávající deka vás nezahřeje? Dejte šanci hřejivé beránkové dece, která vás nezklame a zahřeje opravdu každého. Jak si nejlépe užít chladné měsíce než se pořádně zachumlat do deky a dopřát si chvilku pro sebe.

Mikroplyšové deky s beránkem
 

Přikrývky Thermo Luxus

Zdravotní přikrývky Thermo Luxus jsou naprostým hitem zimních měsíců a to díky výplni z dutých vláken. Je složená ze tří navzájem prošitých vrstev a vhodná po alergiky.

Přikrývky Thermo Luxus
 

Péřové přikrývky Gold Premium

Vysoce hřejivé, lehoučké a nadýchané, to jsou vlastnosti péřových přikrývek řady Gold Premium. Přikrývky jsou šité kazetovým způsobem do tvaru kostek. Tento způsob šití zabraňuje vzniku takzvaných studených spojů.

Péřové přikrývky Gold Premium
 

Dvojité spínací přikrývky

Už nebudete potřebovat tři druhy přikrývek, ale postačí vám pouze jedna univerzální. Dvě svázané přikrývky využijete na zimu, v létě můžete přikrývky rozdělit a používat letní nebo celoroční variantu.

Dvojité spínací přikrývky
 

Nepatříte mezi královny zmrzlíků?

Vyznavačka klasiky
Milovnice chládku