Sleva 8 % na vše s kódem JASIPOCKAM během naší dovolené. Objednávky budeme expedovat od 29.7.

O nás

Jsme českým výrobcem a prodejcem bytového textilu a na trhu působíme již 18 let. Naším cílem je dodávat vám kvalitní výrobky za rozumnou cenu a přizpůsobit se zákazníkovi i výrobou na zakázku. Dbáme na pečlivost při zvolení materiálů a průběžně své i doplňkové výrobky sami testujeme. Odměnou za naši práci jsou pak spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí. V rámci naší maloobchodní a velkoobchodní činnosti se zaměřujeme na kvalitní bavlněné a krepové povlečení, prostěradla, přikrývky a polštáře z dutého vlákna, sedáky na židle. Dále jakožto doplňkový sortiment prodáváme také froté ručníky, osušky, utěrky, dětské povlečení, mikroplyšové povlečení, či 3D povlečení.

Jsme zastánci české výroby, proto více jak 80% naší nabídky tvoří české výrobky. Apelujeme rovněž na zdravotní nezávadnost. Naše přikrývky a polštáře jsou zdravotně atestované v Textilním zdravotním ústavu ( TZÚ ) v Brně a splňují všechna potřebná kritéria pro dospělé i děti do 3let.

Jak to celé začalo aneb naše historie ...

Jsme malá rodinná firma, která se v textilní výrobě pohybuje více jak 20let. Zpočátku jsme se věnovali pouze prodeji, ale vzhledem k stále stoupajícímu zájmu našich klientů a touze přizpůsobit se a dělat věci po svém a pořádně, jsme se postupně v roce 2006 rozhodli pro založení e-shopu a v roce 2009 jsme pak přesunuli domácí výrobu do šicí dílny. V roce 2019 jsme pro naše slovenské zákazníky spustili sesterský e-shop SvetLozkovin.sk

Proč u nás nakupovat?

Nabízíme opravdu široký výběr nejen povlečení a prostěradel, ale také dalšího doplňkového sortimentu. Přednost pak dáváme českým dodavatelům. U povlečení nabízíme i 3 druhy zapínání - knoflík, zip a hotelový uzávěr (kapsa). Atypické rozměry povlečení, přikrývek, polštářů či sedáků – můžete u nás koupit nejen standardní velikosti, ale také prodloužené velikosti.

 • Lůžkoviny nejen prodáváme, ale také vyrábíme a distribuujeme

  Nejsme jen “obyčejným” prodejcem zboží, ale lůžkoviny také vyrábíme v naší šicí dílně v Písku. Velmi dobře tak víme, co na našem e-shopu nabízíme nejen koncovým zákazníkům, ale také velkoobchodním partnerům. Všechny naše výrobky najdete v e-shopu označené štítkem NÁŠ VÝROBEK.

 • Zakázková výroba lůžkovin

  V našem e-shopu máme v nabídce vedle standardních velikostí také lůžkoviny v atypických rozměrech. Pokud sháníte konkrétní rozměr lůžkovin, kontaktujte nás - vyrobíme vám vše přesně na míru vašim požadavkům.

 • Rádi vám poradíme s výběrem

  Přemýšlíte nad tím, jaké povlečení nebo prostěradla vybrat? Máte k některému našemu zboží dotaz? Bez obav se na nás obraťte, rádi vám poradíme s výběrem vhodného zboží nebo i materiálu. Kontaktovat nás můžete na e-mailu: info@piseckeluzkoviny.cz nebo telefonicky na čísle: +420 608 164 138, případně nám zašlete zprávu přes Facebook.

 • Zboží vám doručíme zdarma

  Všichni zákazníci, kteří u nás nakoupí v rámci maloobchodního prodeje, za více než 2 000 Kč vč. DPH získají dopravu zdarma. Neúčtujeme ani žádné další poplatky jako například balné apod.

 • Individuální množstevní slevy

  Naše lůžkoviny dlouhodobě dodáváme pro hotely, penziony, ubytovny, mateřské školy, nemocnice či restaurace. Zákazníkům, kteří mají zájem o nákup velkého množství lůžkovin nabízíme individuální slevy. Kontaktujte nás pro bližší informace a domluvíme se na spolupráci.

Kde nás najdete?

Máte případně zájem o velkoobchodní spolupráci, ale preferujete spíše osobní jednání? Sídlíme v malebném jihočeském městě Písek v ulici Sedláčkova 472/6.
Nemáme vlastní kamennou prodejnu. 

Naše certifikáty

Zakládáme si nejen na kvalitě naší zákaznické podpory, ale chceme mít jistotu, že lůžkoviny, které vyrábíme splňují odpovídající kvalitu. Spolupracujeme proto s Textilním zkušebním ústavem a dalšími sdruženími:

QZ Česká kvalita

QZ - Zaručená kvalita

Obdrželi jsme ocenění “QZ - Zaručená kvalita” na řadu přikrývek a polštářů Klasik, Poly a Luxus. ”Známka QZ je zárukou profesionality a jistotou pro zákazníky, že označené výrobky splňují veškeré právní i technické předpisy a jsou zdravotně nezávadné. Další informace naleznete zde.

 
Textilní zkušební ústav

TZÚ - Textilní zkušební ústav

Naše výrobky necháváme pravidelně testovat v Textilním zkušebním ústavu, které zajišťuje certifikaci produktů. Více informací na webu tzu.cz.

 
Sotex Partner

Partner SOTEX GINETEX CZ

Jsme členem sdružení Sotex GINETEX CZ, díky čemuž máme oprávnění používat symboly údržby na našich výrobcích. Další informace na webu sotex.cz

 
Heureka - Ověřeno zákazníky

Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky

Jsme držiteli zlatého certifikátu od Heureky, což značí, že minimálně 97 % zákazníků doporučuje náš e-shop ostatním. Přesvědčte se sami na našem Heureka profilu. Více informací o certifikátu na overenozakazniky.cz

 
Heureka - Garance nákupu

Garance nákupu - Heureka

Pečetí kvality GARANCE NÁKUPU jsou označeny vysoce spolehlivé e-shopy, ve kterých je zákazník chráněn zárukou vrácení peněz při nákupu přes Heureka košík. Více informací na garancenakupu.cz

 

Rádi podporujeme

Kapka naděje

Nadační fond Kapka naděje

Spolupracujeme s Nadačním fondem Kapka naděje, který již od roku 2000 pomáhá nemocným dětem. Více na stránkách kapkanadeje.cz