Útulný podzimní domov

Útulný podzimní domov Útulný podzimní domov

Pusťte si podzim do ložnice

Vytvořte si útulnou ložnici s podzimními motivy povlečení. Na výběr máte z celé řady velikostí pro jednolůžko nebo ve francouzském provedení. Šijeme pro vás také atypické rozměry povlečení až do délky 260 cm.

Povlečení
 

Přikrývky a polštáře

Dopřejte si hřejivé pohodlí s našimi polštáři a přikrývkami řady Klasik, Poly, či Luxus nebo si vyberte některé z péřových přikrývek se kterými máme i my sami velmi dobré zkušenosti.

Přikrývky a polštáře
 
 

Barevná prostěradla jsou IN

Vyměňte klasické bavlněné prostěradlo za hřejivé z mikroplyše. Má vynikající termoregulační schopnosti, je heboučké na dotek a navíc po vyprání rychle schne.

Prostěradla
 

Podzimní zachumlaná pohoda

Jak si nejlépe užít podzim než se pořádně zachumlat do deky a dopřát si chvilku pro sebe, ideálně třeba ještě se šálkem dobré kávy. Pro podzimní sezónu máme připravené nové vzory dek!

prosteradla-do-detske-postylky-2
 

Pohodlné sedáky

S podzimem přichází na řadu i proměna jídelny. Vyberte si z našich barevných sedáků ve variantách pro židle nebo křesla. Jsou krásně měkké a pohodlné.

Sedáky
 

Polštářky a povlaky

Barevné polštářky jsou pro podzimní interiér pomyslnou třešničkou na dortu. Projděte si naší bohatou nabídku barevných variant a vzorů.

Polštářky
 

Ručníky a osušky

Vybarvěte do podzimních barev i svou koupelnu a pořiďte si barevné ručníky a osušky, které krásně rozzáří celou místnost. Máme pro vás i stejně barevné koupelnové předložky nebo žínky.

Svíčky
 

Svíčky

Jedinečnou atmosféru pohodlí a útulnosti vám pomohou navodit svíčky WoodWick a Yankee Candle. Udělejte si radost a pořiďte si oblíbenou ovocnou nebo dřevitou vůni.

Svíčky