Jak vrátit zboží?

Zakoupili jste zboží v našem e-shopu? Nevyhovuje vám velikost, barva nebo další parametry výrobku? Můžete jej bez udání důvodu vrátit do 14 dní od jeho převzetí.

Zboží, které nám zasíláte zpět musí být nepoškozené, neopotřebené a neznečištěné. Pečlivě jej zabalte a vložte ideálně do původního přepravního obalu. Pokud dojde k poškození zboží během přepravy v důsledku použití nevhodného obalu, nemůžeme vám vrátit kupní cenu a náklady na dodání zboží.

Dovnitř zásilky vložte vyplněný Formulář pro odstoupení od smlouvy, případně tento formulář můžete zaslat na náš e-mail: info@piseckeluzkoviny.cz, zároveň také vložte do zásilky kopii Faktury - daňového dokladu.

Zásilku pojistěte na odpovídající hodnotu a zašlete na naší reklamační adresu:

Stanislav Houdek - Písecké lůžkoviny
Sedláčkova 472/6
397 01 Písek

Nezasílejte nám zásilku na dobírku! Takové zásilky nepřebíráme.

Jakmile zásilku obdržíme, zkontrolujeme zda vrácené zboží nenese známky poškození, opotřebení nebo částečné spotřeby a bude-li vše v pořádku, nejpozději do 14 dnů vám bude částka poukázána zpět na Vámi uvedený účet.

Další podrobné informace naleznete v Obchodních podmínkách.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení