Vyznavačka klasiky

Vyznavačka klasiky Vyznavačka klasiky

Bavlněné povlečení

Povlečení z bavlny je vhodné pro celoroční užití a proto také patří k nejoblíbenějším na trhu. Vyberte si barevné varianty nebo zvolte povlečení s atraktivním motivem.

Bavlněné povlečení
 

Bavlněný satén

Hledáte luxusní a měkké povlečení s mírným leskem? Pak určitě dejte šanci bavlněnému saténu, které má výborné termoregulační vlastnosti. V zimních měsících vás skvěle zahřeje a během letních nocí bude pro vás skvělým společníkem.

Bavlněný satén
 

Froté prostěradla

Tato prostěradla jsou vyrobena z odolného materiálu s velmi příjemným povrchem. Poskytnou vám vysoký komfort a pohodlí, ať už se venku žení čerti nebo padají trakaře. Froté prostěradla jsou praktická i na údržbu, snadno se perou a nemusí se žehlit.

Froté prostěradla
 

Mikroplyšové deky

Tuhle deku si rozhodně oblíbíte pro její měkkost a hebkost. Zachumlejte se v zimě do hřejivé mikroplyšové deky a užijte si chvíle pohody s oblíbeným šálkem kávy nebo čaje.

Mikroplyšové deky
 

Přikrývky Klasik

Celoroční přikrývka řady Klasik je vhodná pro alergiky, oceněná certifikátem Česká kvalita a zároveň je vhodná pro děti do 3 let.

Přikrývky Klasik
 

Dvojité spínací přikrývky

Už nebudete potřebovat tři druhy přikrývek, ale postačí vám pouze jedna univerzální. Dvě svázané přikrývky využijete na zimu, v létě můžete přikrývky rozdělit a používat letní nebo celoroční variantu.

Dvojité spínací přikrývky
 

Nepatříte mezi vyznavačky klasiky?

Královna zmrzlíků
Milovnice chládku