Podmínky spolupráce velkooobchod

PODMÍNKY VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Naše firma provozuje MALOOBCHOD I VELKOOBCHOD s textilem
 

Jak postupovat v případě zájmu o spolupráci ?

BOD Č. 1:
- registrace na našem e-shopu www. piseckeluzkoviny.cz
- odeslání výpisu z obchodního rejstříku na náš email info@piseckeluzkoviny.cz 
na základě tohoto, Vám z naší strany bude v naší administraci schválena registrace jako VELKOOBCHODNÍK, jakmile bude námi schváleno, budete informováni emailem a při dalším přihlášení do e-shopu se již zboží bude zobrazovat ve VO cenách

K dispozici máme pak ještě souhrnný velkoobchodní ceník, který na požádání zašleme.

Ceny ve VO ceníku jsou uvedeny včetně 21% DPH. Jelikož je určen právě pro stálé zákazníky, ceny v něm jsou pevně dané, bez ohledu na množství odběru, pouze platí podmínka, že do 3500, -Kč objednávky (vč. DPH) hradí poštovné 100, -Kč zákazník, nad tuto částku ho pak hradíme my. Zboží zasíláme na dobírku a jako vyhrazeného dopravce pro e-shopy využíváme služeb DPD. Stejně tak využíváme společnost DPD pro dopravu na Slovensko, zboží zasíláme na dobírku při objednávce do 7000, -Kč vč. DPH hradí 330, -Kč poštovné zákazník nad tuto hranici pak poštovné neúčtujeme. Pokud má zákazník možnost vyzvednout si zboží u hranic s ČR, je možné zaslat zboží na nejbližší pobočku České pošty (pak se vztahuje limit poštovného pro ČR )nebo po domluvě případně vyzvednout zboží při našem závozu zákazníků na Moravě (cca 1x za 14dní - není pravidlem !!)

Objednávky z e-shopů doporučujeme posílat souhrnně max. 2x týdně, doporučujeme raději udělat 2 větší objednávky, než 10 menších, které způsobují akorát zdržení a prodloužení dodacích dob.


VŠECHNY OBJEDNÁVKY SE VYŘIZUJÍ VE SLEDU, V JAKÉM BYLI OD JEDNOTLIVÝCH ZÁKAZNÍKŮ PŘIJATY, SNAŽÍME SE O CO NEJKRATŠÍ DODÁNÍ, ALE POKUD ZBOŽÍ UVEDENÉ NA OBJEDNÁVCE NENÍ MOMENTÁLNĚ SKLADEM, JE NUTNO HO VYROBIT NA ZAKÁZKU.

 

DODACÍ LHŮTU MÁME 7 - 14 DNÍ, V OBDOBÍ ZÁŘÍ - PROSINEC MŮŽE DOJÍT (VZHLEDEM K VELKÉMU MNOŽSTVÍ ZAKÁZEK) K DELŠÍ DODACÍ LHŮTĚ (MAX. UDÁVANÝCH 14DNÍ), S TOUTO SKUTEČNOSTÍ JE NUTNÉ V TOMTO OBDOBÍ BOHUŽEL POČÍTAT!
 

Dále nabízíme našim spolupracovníkům formu provizního prodeje.


ZAPŮJČENÍ FOTOGRAFIÍ:
spolupracujícím e-shopům jsme ochotni zapůjčit fotografie našich výrobků bez našeho vodoznaku pod podmínkou, že budou ošetřeny proti kopírování - např. vodoznakem prodejce, umístění vodoznaku nejlépe přes fotografii výrobku. Tuto skutečnost namátkově kontrolujeme, protože nemáme zájem o volné kopírování našich fotografií.
POKUD VŠAK BUDE ZJIŠTĚNO, ŽE PRODEJCE PORUŠIL TUTO DOHODU A FOTOGRAFIE NEOŠETŘIL A POSKYTL TAK K DALŠÍMU KOPÍROVÁNÍ, NEBUDOU MU JIŽ DALŠÍ FOTOGRAFIE BEZ NAŠEHO VODOZNAKU POSKYTNUTY !!!!

V případě většího množství odběru zhotovíme cenovou nabídku zákazníkovi přímo na míru!!!!

Máme několikaleté zkušenosti se zásobováním :
-ubytovacích zařízení (ubytoven, penzionů, hotelů)
-mateřských škol
-restaurací
-domovů pro seniory atd. . .

CO NABÍZÍME:

dobrou komunikaci se zákazníkem
případnou odbornou pomoc při výběru správného druhu zboží
kvalitní české výrobky
flexibilitu a rychlé dodání
množstevní slevy


Vaše případné dotazy vždy rádi zodpovíme.

Tým Píseckých lůžkovin