Podmínky spolupráce velkooobchod

PODMÍNKY VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Naše firma provozuje MALOOBCHOD I VELKOOBCHOD s textilem
 

Máte zájem s námi spolupracovat ?

BOD Č. 1:
- REGISTRACE na našem e-shopu www. piseckeluzkoviny.cz, 
- v pravém horním rohu si zvolíte tlačítko PŘIHLÁŠENÍ  a potom CHCI SE REGISTROVAT - zadáte email a heslo, budete přesměrováni na formulář, kde zaškrtnete NAKUPUJI NA FIRMU ( platí i pro ubytovací zařízení, obchodníky, školy, školky atd. ) .
V případě, že se registrujete jako velkoobchodní odběratel, k přepnutí e-shopu do výhodnějších cen předchází naše schválení. Nejde o automatický proces a nové registrace denně nekontrolujeme. Proto, pokud máte o nákup za VO ceny, napište nám po dokončení registrace na info@piseckeluzkoviny.cz krátký vzkaz, že žádáte o přepnutí e-shopu do VO verze. Teprve poté  co odsouhlasíme a přepneme, pošleme zprávu a Vy můžete za výhodné ceny nakupovat. Při každém Vašem dalším přihlášení pak už uvidíte naši nabídku za VO ceny.

VELKOBCHODNÍ CENY jsou uváděné vč.DPH a  jsou pevné. Za to pak nepožadujeme pravidelné nákupy ani množstevní podmínky odběru. Nepožadujeme ani dodržení DPC. ( doporučená prodejní cena ). Pokud tedy nakoupíte 1ks nebo 1000ks, cena bude stejná..a jestli nakoupíte 1x za tři roky nebo 20 ročně nám nevadí..


 - POŠTOVNÉ -  do 3500, -Kč objednávky (vč. DPH) hradí dopravu 98, -Kč + případně doběrečné 39,-Kč zákazník, nad tuto částku ho pak hradíme my.
Zboží zasíláme standartně na dobírku a jako vyhrazeného dopravce pro e-shopy využíváme služeb České pošty, která je ochotna akceptovat větší zásilky a balení ve stretch fólii. Platba kartou kurýrovi je povolena. 
Splatnostní faktury poskytujeme pouze státní subjektům nebo příspěvkovým org. ( např. školy, mateřské školy, Obecní úřady atd.  ) Tato možnost musí tedy projít naším schválením. Pro ostatní zákazníky je pak k dispozici dobírka nebo platba předem. Bohužel jsme byli nuceni k tomuto kroku přistoupit po špatných zkušenostech s platební morálkou jiných obchodníků. Abychom docílili výhodných cen, jsme i my nuceni vše zboží platit předem.
Pozor, objednávky vyřizujeme podle data, kdy dorazily. Pokud zvolíte platbu předem, čekáme nejprve na příjem platby, poté teprve zařazujeme do výroby nebo expedice.


- provizní prodej nenabízíme
- zboží do komise neposkytujeme

Objednávky z e-shopů doporučujeme posílat souhrnně max. 2x týdně, doporučujeme raději udělat 2 větší objednávky, než 10 menších, které způsobují akorát zdržení a prodloužení dodacích dob. 
- objednávky neslučujeme a po potvrzení objednávky není možné měnit


VŠECHNY OBJEDNÁVKY SE VYŘIZUJÍ VE SLEDU, V JAKÉM BYLI OD JEDNOTLIVÝCH ZÁKAZNÍKŮ PŘIJATY, SNAŽÍME SE O CO NEJKRATŠÍ DODÁNÍ, ALE POKUD ZBOŽÍ UVEDENÉ NA OBJEDNÁVCE NENÍ MOMENTÁLNĚ SKLADEM, JE NUTNO HO VYROBIT NA ZAKÁZKU.

 DODACÍ LHŮTU pro maloobchod máme 2-3 pracovní dny, pro velkoobchody vzhledem k  většímu množství objednávaných položek cca 5-7 pracovních dnů.  V OBDOBÍ ZÁŘÍ - PROSINEC MŮŽE DOJÍT (VZHLEDEM K VELKÉMU MNOŽSTVÍ ZAKÁZEK) K DELŠÍ DODACÍ LHŮTĚ (MAX. UDÁVANÝCH 14DNÍ), S TOUTO SKUTEČNOSTÍ JE NUTNÉ V TOMTO OBDOBÍ BOHUŽEL POČÍTAT!
 
ZAPŮJČENÍ FOTOGRAFIÍ:
- fotografie je možno po domluvě zapůjčit a stáhnout si je  z našich stránek
- nutno brát v potaz, že fotografie jsou určeny pro další prodej našich spolupracujících odběratelů, ne k prodeji na inzertních serverech. 

V případě většího množství odběru zhotovíme cenovou nabídku zákazníkovi přímo na míru!!!!

Máme několikaleté zkušenosti se zásobováním :
-ubytovacích zařízení (ubytoven, penzionů, hotelů)
-mateřských škol
-restaurací
-domovů pro seniory atd. . .

CO NABÍZÍME:

dobrou komunikaci se zákazníkem
případnou odbornou pomoc při výběru správného druhu zboží
kvalitní české výrobky
flexibilitu a rychlé dodání
množstevní slevy


Vaše případné dotazy vždy rádi zodpovíme.

Tým Píseckých lůžkovin

https://www.piseckeluzkoviny.cz/reklamacni-rad-velkoobchod/
https://www.piseckeluzkoviny.cz/obchodni-podminky-velkoobchod/