Povlaky na polštáře 40x40

Nejprodávanější

puntíky2
 
od 48 Kč / ks
kreppovlecenibublinazel1
 
54 Kč / ks
kreppovlecenibublinavin1
 
od 54 Kč / ks
kreppovlecenimandalabila
 
54 Kč / ks
mandala šedá 3
 
od 54 Kč / ks
lskrepkapky3
 
od 54 Kč / ks
valerie2
 
od 48 Kč / ks
lsbacakanceO2
 
od 48 Kč / ks
bapovlecenibublinahneda2
 
od 48 Kč / ks
cakancezelene
 
od 54 Kč / ks
80 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Povlaky 40x40  patří mezi ty nejoblíbenější. Hlavně můžete vybírat z široké nabídky různých dezénů, vyrobených buď ze 100% hladké bavlny, nebo 100% bavlněného krepu Ranforce, které šijeme ze stejné látky jako povlečení a splňují certifikát zdravotní nezávadnosti - Öko-Tex Standard. U některých vzorů však počítejte se skutečností, že pokud objednáte více povlaků, nemusí být totožné...některé dezény jsou v šíři metráže velkoformátové, jiné přechází do jiné barvy apod. z 1 metru pak vyrobíme 3 povlaky. Stejně tak se povlak od povlečení může mírně lišit.

Na výběr dáváme pak i v případě zapínání  - mandlovací knoflík nebo zip.
K povlakům šijeme i polštářky vhodné pro alergiky děti do 3 let nebo levnější, ale praktické výplně.

Při tisku látek jsou použity pigmentové barvy. Pro jejich zachování a dlouhou životnost povlečení, doporučujeme prát ložní soupravy po rubové straně, na 40°C ( s výjimkou jednobarevného nebo bílého povlečení ) a v nejlépe tekutém pracím prostředku, s označením COLOR.

Máte jiný rozměr "macíka"? Není problém, většinou však stačí tento požadavek uvést do poznámky na konci objednávky. U atypických výrobků požadujeme platbu předem, proto je třeba vyčkat s platbou až na naši výzvu. Chcete raději řešit s námi osobně ? Jsme tu pro vás...