Povlaky na polštáře 45x65

Nejprodávanější

srdíčkaRP
 
od 59 Kč / ks
károhnede2
 
od 75 Kč / ks
puntíky2
 
od 59 Kč / ks
lsbavetvickybez1
 
od 59 Kč / ks
12951 detlshrosikzel
 
od 59 Kč / ks
15281 detlshrosikmodry1
 
od 59 Kč / ks
12948 detlshrosikruz
 
od 59 Kč / ks
24615 lsbakostickaseda
 
od 59 Kč / ks
lsbaazur3
 
od 59 Kč / ks
lsbakvitkyazur2
 
od 59 Kč / ks
75 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Povlaky 45 x 65 nazýváme také "poloviční"... Tento rozměr je často používán na dětské povlečení do postýlky, proto nabízíme i dětské dezény. Každopádně ho hojně využívají i ti z vás, kteří používají menší polštáře nebo zdravotní polštáře. Povlaky nabízíme buď ze 100% hladké bavlny, nebo 100% bavlněného krepu Ranforce, které šijeme ze stejné látky jako povlečení a splňující certifikát zdravotní nezávadnostiÖko-Tex Standard. U některých vzorů však počítejte se skutečností, že pokud objednáte více povlaků, nemusí být totožné...některé dezény jsou v šíři metráže velkoformátové, jiné přechází do jiné barvy apod. z 1 metru pak vyrobíme 2 povlaky. Stejně tak se povlak od povlečení může mírně lišit.

Na výběr dáváme pak i v případě zapínání  - mandlovací knoflík nebo zip
K povlakům šijeme i polštářky vhodné pro alergiky a děti do 3 let  

Při tisku látek jsou použity pigmentové barvy. Pro jejich zachování a dlouhou životnost povlečení, doporučujeme prát ložní soupravy po rubové straně, na 40°C ( s výjimkou jednobarevného nebo bílého povlečení ) a v nejlépe tekutém pracím prostředku, s označením COLOR.

Máte jiný rozměr polštáře? Není problém, většinou však stačí tento požadavek uvést do poznámky na konci objednávky. U atypických výrobků požadujeme platbu předem, proto je třeba vyčkat s platbou až na naši výzvu. Chcete raději řešit s námi osobně ? Jsme tu pro vás...