Povlaky na polštáře 70x90

Nejprodávanější

lsbabile1
 
od 118 Kč / ks
Bavlněný povlak na polštář 70x90 - Větvičky bílé
 
od 118 Kč / ks
srdíčkaRP
 
od 118 Kč / ks
károhnede2
 
od 144 Kč / ks
skritciD
 
118 Kč / ks
puntíky2
 
od 118 Kč / ks
lsbavetvickybez
 
od 118 Kč / ks
8508 1 detske povleceni pejsek oranz
 
od 118 Kč / ks
24681 detlspejsekzeleny1
 
od 118 Kč / ks
12951 detlshrosikzel
 
od 118 Kč / ks
75 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Jste zvyklí spát se 2 polštáři pod hlavou? Nebo jen prostě sháníte náhradní povlak na polštář? Pak si zde určitě vyberete.
Povlaky šijeme
 buď ze 100% hladké bavlny, nebo 100% bavlněného krepu Ranforce. Vyrábíme je ze stejné látky jako povlečení a splňují certifikát zdravotní nezávadnosti Öko-Tex Standard. U některých vzorů vychází polštář z každé strany jiný, to se však snažíme zohlednit u fotografií produktu. Pokud tedy na fotce uvidíte každý polštář jiný, pak vězte, že dostanete oba stejné, jen vidíte, jak vypadá z obou stran a jak můžete různě kombinovat při ustlání postele.
Z 1 metru pak vyrobíme 1 povlak.
Povlaky šijeme i ze zbytků látek, proto se povlak odstínově od povlečení může mírně lišit.
Výhodou je, že pokud máte sami malý polštář a váš partner, či partnerka klasický, u nás zakoupíte povlečení v jednom dezénu, ale dvou velikostech polštářů.

Na výběr dáváme pak i v případě zapínání  - mandlovací knoflík nebo zip
K povlakům šijeme i polštáře vhodné pro alergiky a děti do 3 let  

Při tisku látek jsou použity pigmentové barvy. Pro jejich zachování a dlouhou životnost povlečení, doporučujeme prát ložní soupravy po rubové straně, na 40°C ( s výjimkou jednobarevného nebo bílého povlečení ) a v nejlépe tekutém pracím prostředku, s označením COLOR.

Máte jiný rozměr polštáře? Není problém, většinou však stačí tento požadavek uvést do poznámky na konci objednávky. U atypických výrobků požadujeme platbu předem, proto je třeba vyčkat s platbou až na naši výzvu. Chcete raději řešit s námi osobně ? Rádi Vám pomůžeme ...