Povlaky na polštáře 50x70

Nejprodávanější

zkvítí2
 
od 118 Kč
kama2
 
od 118 Kč
ovečky5
 
od 118 Kč
krepobláčky1
 
od 144 Kč
károhnede2
 
od 144 Kč
puntíky2
 
od 118 Kč
cákanceoranžové
 
od 144 Kč
81 položek celkem
lskrepkapky3
Náš výrobek
od 144 Kč / ks
25083/KNO
Nahoru
Další produkty

Nově vám nabízíme kategorii s povlaky 50x70... Tento rozměr je často poptáván zákazníky, kteří používají malé polštáře nebo zdravotní polštáře. Povlaky nabízíme buď ze 100% hladké bavlny, nebo 100% bavlněného krepu Ranforce, které šijeme ze stejné látky jako povlečení a splňující certifikát zdravotní nezávadnosti Öko-Tex Standard. U některých vzorů však počítejte se skutečností, že pokud objednáte více povlaků, nemusí být totožné...některé dezény jsou v šíři metráže velkoformátové, jiné přechází do jiné barvy apod. z 1 metru pak vyrobíme 1 povlak. Stejně tak se povlak od povlečení může mírně lišit.
Výhodou je, že pokud máte sami malý polštář a váš partner, či partnerka klasický, u nás zakoupíte povlečení v jednom dezénu, ale dvou velikostech polštářů.
Máte rádi 2 polštáře pod hlavou a potřebujete ještě jeden náhradní povlak ? Pak jste tu správně...

Na výběr dáváme pak i v případě zapínání  - mandlovací knoflík nebo zip
K povlakům šijeme i polštářky vhodné pro alergiky a děti do 3 let  

Při tisku látek jsou použity pigmentové barvy. Pro jejich zachování a dlouhou životnost povlečení, doporučujeme prát ložní soupravy po rubové straně, na 40°C ( s výjimkou jednobarevného nebo bílého povlečení ) a v nejlépe tekutém pracím prostředku, s označením COLOR.

Máte jiný rozměr polštáře? Není problém, většinou však stačí tento požadavek uvést do poznámky na konci objednávky. U atypických výrobků požadujeme platbu předem, proto je třeba vyčkat s platbou až na naši výzvu. Chcete raději řešit s námi osobně ? Rádi Vám pomůžeme ...