Nevíte, co pod stromeček? Vyzkoušejte našeho dárkového rádce. GARANCE DORUČENÍ DO VÁNOC při objednávkách doručených do 18.12.2022

Povlaky na polštáře 50x70

Nejprodávanější

Bavlněný povlak na polštář 50x70 - Kvítky m.
 
od 118 Kč / ks
kytickyruzove2
 
od 118 Kč / ks
balskvitkybilotyrkys2
 
od 118 Kč / ks
károhnede2
 
od 144 Kč / ks
skritciD
 
od 118 Kč / ks
povlak 50x70 Atlasgradl
 
320 Kč / ks
cákanceoranžové
 
od 144 Kč / ks
Krepový povlak na polštář 50x70 - Pampelišky bílo-béžové
 
od 144 Kč / ks
kreppovlecenipampbila2
 
od 144 Kč / ks
Krepový povlak na polštář 50x70 - Pampelišky béžové
 
od 144 Kč / ks
68 položek celkem
lskrepkapky3
Náš výrobek
od 144 Kč / ks
25083/KNO
Nahoru
Další produkty

Nově vám nabízíme kategorii s povlaky 50x70... Tento rozměr je často poptáván zákazníky, kteří používají malé polštáře nebo zdravotní polštáře. Povlaky nabízíme buď ze 100% hladké bavlny, nebo 100% bavlněného krepu Ranforce, které šijeme ze stejné látky jako povlečení a splňující certifikát zdravotní nezávadnosti Öko-Tex Standard. U některých vzorů však počítejte se skutečností, že pokud objednáte více povlaků, nemusí být totožné...některé dezény jsou v šíři metráže velkoformátové, jiné přechází do jiné barvy apod. z 1 metru pak vyrobíme 1 povlak. Stejně tak se povlak od povlečení může mírně lišit.
Výhodou je, že pokud máte sami malý polštář a váš partner, či partnerka klasický, u nás zakoupíte povlečení v jednom dezénu, ale dvou velikostech polštářů.
Máte rádi 2 polštáře pod hlavou a potřebujete ještě jeden náhradní povlak ? Pak jste tu správně...

Na výběr dáváme pak i v případě zapínání  - mandlovací knoflík nebo zip
K povlakům šijeme i polštářky vhodné pro alergiky a děti do 3 let  

Při tisku látek jsou použity pigmentové barvy. Pro jejich zachování a dlouhou životnost povlečení, doporučujeme prát ložní soupravy po rubové straně, na 40°C ( s výjimkou jednobarevného nebo bílého povlečení ) a v nejlépe tekutém pracím prostředku, s označením COLOR.

Máte jiný rozměr polštáře? Není problém, většinou však stačí tento požadavek uvést do poznámky na konci objednávky. U atypických výrobků požadujeme platbu předem, proto je třeba vyčkat s platbou až na naši výzvu. Chcete raději řešit s námi osobně ? Rádi Vám pomůžeme ...